OTR125GT4M Maintenance switch
EAN: 6417019936512
MPN: 1SCA164415R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTR125GT4M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 800 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019936512, 6417019936512
Sügavus 135
Normaalselt avatud abikontaktide arv 4
Normaalselt suletud abikontaktide arv 4
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 55 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 125 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 125A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking.