OTR100GBA3M Maintenance switch
EAN: 6417019936109
MPN: 1SCA164370R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTR100GBA3M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 100 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 800 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019936109, 6417019936109
Sügavus 135
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 55 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 100 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 100A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Stainless steel enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The end plates are blank, and can be drilled by the installer. N- and PE terminal included.