OTR100GB3M Maintenance switch
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019936093
MPN: 1SCA164369R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTR100GB3M Maintenance switch
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* BG
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 100 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 800 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP65
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 2.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019936093, 6417019936093
Muud tehnilised andmed
Laius 200
Kõrgus 300
Sügavus 135
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib eest paigaldamiseks No
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 55 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 100 A
Kaitseaste (NEMA) Muul viisil
Eelmonteeritud kaabeldusega No
Kirjeldus
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 100A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Stainless steel enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTR series is made of rigid stainless steel, class AISI304. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor and indoor use. The end plates are blank, and can be drilled by the installer. N- and PE terminal included.