OTP80GBA6B Maintenance switch
EAN: 6417019934969
MPN: 1SCA164259R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTP80GBA6B Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 80 A
Pooluste arv 6
Tunnus-talitluspinge 800 V
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 2.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019934969, 6417019934969
Sügavus 140
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 45 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 45 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 80 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 6-p. 415V AC23 80A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are for I-flanges and have knock out holes, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.