OTP80GA4M Maintenance switch
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019934877
MPN: 1SCA164250R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTP80GA4M Maintenance switch
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 80 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 800 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP65
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 1.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019934877, 6417019934877
Muud tehnilised andmed
Laius 200
Kõrgus 400
Sügavus 140
Normaalselt avatud abikontaktide arv 4
Normaalselt suletud abikontaktide arv 4
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pöördlüliti (pöördnupp)
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 45 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib eest paigaldamiseks No
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 45 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 80 A
Kaitseaste (NEMA) Muul viisil
Eelmonteeritud kaabeldusega No
Kirjeldus
Maintenance switch, 4-p. 415V AC23 80A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.