OTP63GT6B Maintenance switch
EAN: 6417019934815
MPN: 1SCA164244R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTP63GT6B Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 6
Tunnus-talitluspinge 800 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019934815, 6417019934815
Muud tehnilised andmed
Laius 200
Kõrgus 400
Sügavus 140
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 30 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 30 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 63 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 6-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 1NO1NC. Plastic enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are for I-flanges and have knock out holes, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.