OTP63GBA3M Maintenance switch
EAN: 6417019933443
MPN: 1SCA164237R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTP63GBA3M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 800 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019933443, 6417019933443
Muud tehnilised andmed
Laius 145
Kõrgus 200
Sügavus 90
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pöördlüliti (pöördnupp)
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 30 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 30 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 63 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal.