OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector thumbnail 3
OTP16BA3M25 Sicherheitsschalter 3-polig 7,5 kW 400V m. rot-gelbem Griff
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019223124
MPN: 1SCA022699R2960
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTP16BA3M25 Enclosed Switch Disconnector
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 25 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 750 V
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019223124
Muud tehnilised andmed
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav No
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 7.5 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile No
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 750 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 16 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 7.5 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 16 A
Allalaadimised
Kirjeldus
Encl. Switch Disconnector, 3-p. 415V AC23 16A, 7.5kW. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Selector handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTP series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal. Two membrane glands and two pull stoppers included.