OTM315E3CM110V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OTM315E3CM110V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM315E3CM110V Lastumschalter m. Mot. 3-polig 315A m. Griff für manuel. Betr.
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019297798
MPN: 1SCA022847R1120
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTM315E3CM110V MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 15 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019297798
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 160 kW
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 315 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 160 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 315 A