OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM315E2CM230V Lastumschalter m. Mot. 2-polig 315A m. Griff für manuel. Betr.
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019524962
MPN: 1SCA121221R1001
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTM315E2CM230V MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Pooluste arv 2
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 15 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019524962
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 160 kW
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 315 A