OTM250E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 1
MD01 image 2
OTM250E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM250E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OTM250E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM250E4WCM48D Lastumschalter m. Mot. 4-polig 250A m. Griff für manuel. Betr.
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019297491
MPN: 1SCA022846R8090
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTM250E4WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019297491
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 140 kW
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 250 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 140 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 250 A