OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH image 4
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 4
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019297163
MPN: 1SCA022846R4770
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTM250E3WCM230C MOTORIZED C/O SWITCH
ETIM EC000216
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019297163
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 140 kW
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 250 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 140 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 250 A