OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 1
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 2
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH image 3
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 1
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 2
OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH thumbnail 3
OTM160E3WCM110V MOTORIZED C/O SWITCH
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019297064
MPN: 1SCA022846R3700
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 8-10 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTM200E3WCM48D MOTORIZED C/O SWITCH
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000216
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 8 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019297064
Muud tehnilised andmed
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam Yes
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Sisseehitatud seade pistikühendusega
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 200 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 110 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 200 A