OTL90A3U Safety switch image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OTL90A3U Safety switch thumbnail 3
OTL90A3U Sicherheitsschalter 3-polig 45 kW 400V m. rot-gelbem Griff
EAN: 6417019225265
MPN: 1SCA022707R7790
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTL90A3U Safety switch
Päritoluriik* BG
Harmoneeritud süsteemi kood 8537 1010 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 750 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP65
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019225265
Muud tehnilised andmed
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav No
Sisseehitatud mootorajam No
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 45 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile No
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 750 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 125 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 45 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 90 A
Allalaadimised
Kirjeldus
Safety switch, 3-p. 415V AC23 90A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 1NO0NC. Steel sheet enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTL series is made of rigid alu-zinc coated steel with polyester powder coating. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor use with respect to exposure to Ultraviolet Light, Water exposure and Immersion in accordance with UL746C. Cable entries to be drilled. PE terminal included.