OTL63GB6M Maintenance switch
EAN: 6417019935447
MPN: 1SCA164308R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTL63GB6M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 6
Tunnus-talitluspinge 800 V
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 1.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019935447, 6417019935447
Sügavus 135
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 1
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 30 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 30 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 63 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 6-p. 415V AC23 63A, 30kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Steel sheet enclosure. IP65. Black Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTL series is made of rigid alu-zinc coated steel with polyester powder coating. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor use with respect to exposure to Ultraviolet Light, Water exposure and Immersion in accordance with UL746C. The cable entries are of knock out types. Neutral and PE terminal included.