OTL125GBA3M Maintenance switch
EAN: 6417019935812
MPN: 1SCA164341R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTL125GBA3M Maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 800 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019935812, 6417019935812
Sügavus 135
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 55 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 125 A
Kirjeldus
Maintenance switch, 3-p. 415V AC23 125A, 55kW. Mounted auxiliary contact: 0NO0NC. Steel sheet enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure of the OTL series is made of rigid alu-zinc coated steel with polyester powder coating. The enclosure has a hinged door, with door lock. The cover is interlocked, and can not be opened when switch is on. The interlock function can be defeated for thermographing. Suitable for outdoor use with respect to exposure to Ultraviolet Light, Water exposure and Immersion in accordance with UL746C. Cable entries to be drilled. Neutral and PE terminal included.