OTE90A6M EMC safety switch image 2
MD99 thumbnail 1
OTE90A6M EMC safety switch thumbnail 2
OTE90A6M EMV-Sicherheitsschalter 6-polig 45 kW 400V m. rot-gelbem Griff
EAN: 6417019274843
MPN: 1SCA022812R6880
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTE90A6M EMC safety switch
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 135 A
Pooluste arv 6
Tunnus-talitluspinge 750 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP65
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019274843
Muud tehnilised andmed
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav No
Sisseehitatud mootorajam No
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 45 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile No
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 750 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 125 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 45 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 90 A
Allalaadimised
Kirjeldus
EMC safety switch, 6-p. 415V AC23 90A, 45kW. Mounted auxiliary contact: 1NO0NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OTE series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries are threaded and have knock out holes for 2 parallell cables and one control cable, both from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The interlocking can be by-passed, for thermographing etc. The switch is made for 5 wire system, and have a fixed neutral terminal and PE terminal. The EMC protection is utilized by a metal plate in the bottom, connected to the cable shield with clamps, included in the delivery. No EMC glands needed.