| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OTBL C 1X26/220 20X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Laius | 40 mm |
| Sobib lambi võimsusele | 26 W |
| Pikkus | 155 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lampide arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 4008321121714 |