OTA63GS3YX ATEX EMC maintenance switch
EAN: 6417019936406
MPN: 1SCA164401R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTA63GS3YX ATEX EMC maintenance switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 63 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 800 V
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 1.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019936406, 6417019936406
Sügavus 118
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 30 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 30 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 63 A