OTA100GS4BX ATEX EMC maintenance switch
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019934778
MPN: 1SCA164398R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OTA100GS4BX ATEX EMC maintenance switch
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* BG
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 3030 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 100 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 800 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP65
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 2.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019934778, 6417019934778
Muud tehnilised andmed
Laius 160
Kõrgus 230
Sügavus 118
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 1
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Muul viisil
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 55 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib eest paigaldamiseks No
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 800 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Lülitusvõimsus pingel 400 V 55 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 100 A