OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH image 1
OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH image 2
OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 1
OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 2
OT400U04C CHANGE-OVER SWITCH
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 6417019251653
MPN: 1SCA022771R2300
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT400U04CP CHANGE-OVER SWITCH
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 400 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019251653
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Sisseehitatud seade pistikühendusega
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 400 A
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 400 A
Kaitseaste (NEMA) 1
Allalaadimised
Kirjeldus
400A, 4 pole manual change-over switch including a black plastic IP65 I-0-II pistol type handle (see the table below), shaft and bolt set for the cable connection. Handle padlockable in the 0-position, door interlock in the I- and II- positions and when padlocked. UL version