OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OS250D02 SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019242613
MPN: 1SCA022747R6490
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT400U03 SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 400 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg Muul viisil
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019242613
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 220 kW
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V