OT400E04YP BY-PASS SWITCH image 2
MD01 thumbnail 1
OT400E04YP BY-PASS SWITCH thumbnail 2
OT400E04YP Bypass-Schalter 4-polig 400A m. Griff u. Welle
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019547152
MPN: 1SCA124026R1001
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT400E04YP BY-PASS SWITCH
ETIM EC000216
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019547152
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 220 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Sisseehitatud seade pistikühendusega
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 400 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 220 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 400 A