OT400E03P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT400E03P SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT400E03P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT400E03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT400E03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT400E03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT315E03P SWITCH-DISCONNECTOR
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019230450
MPN: 1SCA022718R8780
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT400E03P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 400 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Kaitseaste (IP), esikülg Muul viisil
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019230450
Muud tehnilised andmed
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 220 kW
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Blokeeritav Yes
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 230 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Sobib eest paigaldamiseks No
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Fikseeritud paigaldusega seade
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 400 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 230 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 400 A