OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR image 1
OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT315E03 SWITCH-DISCONNECTOR
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019235721
MPN: 1SCA022727R6050
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT315E04 SWITCH-DISCONNECTOR
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 315 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Kaitseaste (IP), esikülg Muul viisil
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 15 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019235721
Muud tehnilised andmed
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Blokeeritav No
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 180 kW
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Sobib eest paigaldamiseks No
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Fikseeritud paigaldusega seade
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 315 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 180 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 315 A