OT250KFCC4A Safety switch image 3
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
OT250KFCC4A Safety switch thumbnail 3
OT250KFCC4A Sicherheitsschalter 4-polig 132 kW 400V m. rot-gelbem Griff
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019241869
MPN: 1SCA022745R6540
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT250KFCC4A Safety switch
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 250 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP65
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019241869
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile No
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Komplektne seade korpuses
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 250 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 132 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 250 A
Allalaadimised
Kirjeldus
Safety switch, 4-p. 415V AC23 250A, 132kW. Mounted auxiliary contact: 2NO1NC. Plastic enclosure. IP65. RedYellow Pistol handle. Interlocked cover. Defeatable interlocking. The enclosure in the OT series is using a rigid glass reinforced polycarbonate enclosure. The enclosure is UV protected, protected against low-pressure water jets (IP65), and hence built for outdoor and indoor use. The cable entries knock out types for II-flanges. Cables can be inserted from top and bottom. The handle is padlockable and made for three padlocks. The cover is interlocked. The interlocking can be defeated. PE terminals included.