OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019231778
MPN: 1SCA022721R4020
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT200E22P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 200 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019231778
Muud tehnilised andmed
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 110 kW
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Blokeeritav Yes
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Sobib eest paigaldamiseks No
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Fikseeritud paigaldusega seade
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 200 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 110 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 200 A