OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 1
MD01 image 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR image 4
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 4
OS200B22N2P SWITCH FUSE
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019231761
MPN: 1SCA022721R3990
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT200E12P SWITCH-DISCONNECTOR
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 200 A
Pooluste arv 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019231761
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V