OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH image 1
OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH image 2
OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 1
OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH thumbnail 2
OT2000E03CP CHANGE-OVER SWITCH
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019382838
MPN: 1SCA103912R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT2000E04CP CHANGE-OVER SWITCH
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000216
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 1000 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP20
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 55 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019382838
Muud tehnilised andmed
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Ümberlülituvate abikontaktide arv 0
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks No
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Sisseehitatud seade pistikühendusega
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 2000 A
Ümberlüliti variant No
Kaitseaste (NEMA) 1
Allalaadimised
Kirjeldus
2000A, 4 pole manual change-over switch including a black plastic IP65 I-0-II pistol type handle (see the table below), shaft and bolt set for the cable connection. Handle padlockable in the 0-position, door interlock in the I- and II- positions and when padlocked.