OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR image 2
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR image 3
MD01 thumbnail 1
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 2
OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR thumbnail 3
OS125GD12 SWITCH FUSE
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019480121
MPN: 1SCA115708R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OT1250EM03P SWITCH-DISCONNECTOR
Bränd ABB
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 1250 A
Pooluste arv 3
Kaitseaste (IP), esikülg Muul viisil
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 50 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019480121
Muud tehnilised andmed
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 710 kW
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V