| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oświetlenie przemyslowe |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000347 |
| Laius | 410 mm |
| Pikkus | 210 mm |
| Kõrgus/sügavus | 150 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Süsteemi võimsus | 30 W |
| Pakkimistase 1 | 5907711198857 |
| Ühendusjuhtme ja pistikuga | Yes |
| Pinge liik | AC |
| Koos lülitiga | Yes |
| Koos CEE-pistikuga | No |
| Kaitsekattega | Yes |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 0 |
| Valguse värvus | Valge |