| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oświetlenie przemyslowe |
| Bränd | PCE |
| ETIM | EC000347 |
| Lamp | Luminofoorlamp |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 840 K |
| Süsteemi võimsus | 24 W |
| Pakkimistase 1 | 5902082050322 |
| Ühendusjuhtme ja pistikuga | Yes |
| Pinge liik | AC |
| Sobib lambi võimsusele | 24 W |
| Koos lülitiga | Yes |
| Koos CEE-pistikuga | No |
| Kaitsekattega | Yes |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 1 |
| Valguse värvus | Valge |