| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oświetlenie przemyslowe |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000347 |
| Laius | 45 mm |
| Pikkus | 475 mm |
| Kõrgus/sügavus | 67 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP64 |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 620 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902082050292 |
| Kaitseklass | II |
| Ühendusjuhtme ja pistikuga | Yes |
| Pinge liik | AC |
| Koos lülitiga | No |
| Koos CEE-pistikuga | No |
| Kaitsekattega | No |
| Lambiga | Yes |
| Sobib vastavalt lampide arvule | 20 |
| Valguse värvus | Valge |