| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Oświetlenie przemyslowe |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000694 |
| Laius | 115 mm |
| Pikkus | 100 mm |
| Kõrgus/sügavus | 231 mm |
| Nimipinge | 24 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Pakkimistase 1 | 5902082027584 |
| Kere värvus | Must |
| Pinge liik | DC |
| Korduvlaetav | Yes |
| Sisseehitatud laadimisahel | No |
| Kere materjal | Plast |
| Sobib turvavalgustuseks | No |
| Lambiga | Yes |
| Plinkimisfunktsiooniga põhilamp | No |
| Plinkimisfunktsiooniga lisalamp | No |
| Põhilamp | LED, mittevahetatav |
| Põhilambi võimsus | 15 W |
| Abilambi võimsus | 0 W |
| Lisalamp | Muul viisil |