| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM TYP NAV-T 400 E40 48,000LM 400W |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 48 lm |
| Kogupikkus | 285 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 47 mm |
| Valgusefektiivsus | 122 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 4250959943101 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 20 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 432 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |