| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM TYP NAV-T 250 E40 28,000LM 250W |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 28 lm |
| Kogupikkus | 257 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 47 mm |
| Valgusefektiivsus | 112 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 250 W |
| Pakkimistase 1 | 4250959943118 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 20 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 275 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |