| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM TYP NAV-E 70/E E27 5,600LM 70W |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 5.9 lm |
| Kogupikkus | 156 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 71 mm |
| Valgusefektiivsus | 84 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 70 W |
| Pakkimistase 1 | 4250959939920 |
| Energiatõhususklass | A |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 24 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 77 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |