| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM TYP NAV-E 150 E40 14,500LM 150W |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 14.5 lm |
| Kogupikkus | 227 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 91 mm |
| Valgusefektiivsus | 97 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 4250959943064 |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Taimede valgustamiseks | No |
| Elavhõbelampide asendamiseks | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 24 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 165 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |