| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM TYP HQI-E/P 400/D E40 31,000LM 400 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 31 lm |
| Kogupikkus | 290 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 122 mm |
| Valgusefektiivsus | 76 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Lambi pinge | 80-150 V |
| Värvustemperatuur | 5.1 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250959943095 |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | A |
| UV-kiirguskaitse | Yes |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Solaariumilamp | No |
| Lahendustoru materjal | Kvarts |
| Vajalik on suletud valgusti | No |
| Valguse värvus | 951 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 9 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 462 kWh |