| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM TYP HQI-E 100/NDL E27 7,700LM 100W |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 8.4 lm |
| Kogupikkus | 141 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 55 mm |
| Valgusefektiivsus | 84 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Lambi pinge | 95 V |
| Värvustemperatuur | 4.2 K |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250959943071 |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | A |
| UV-kiirguskaitse | Yes |
| Põlemisasend | Universaalne |
| Vajalik on väline süüteseadis | Yes |
| Solaariumilamp | No |
| Lahendustoru materjal | Kvarts |
| Vajalik on suletud valgusti | No |
| Valguse värvus | 842 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 6 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 165 kWh |