| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM® BLUE 9 W/79 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 4900 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Kogupikkus | 165.5 mm |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Lambi pinge | 60 V |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321772220 |
| Pakkimistase 2 | 4008321772237 |
| Külm valgus | No |