| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PARATHOM® DIM MR11 20 36 ° 3.2 W/2700 K GU4 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 522914 |
| Lambipesa | GU4 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 57 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 38 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.2 W |
| Valgusvoog | 184 lm |
| Lambi nimetus | MR11 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075636620 |
| Pakkimistase 2 | 4058075636637 |
| Värvus | Muul viisil |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | G |
| Sobib elektronliiteseade | No |
| Valgustugevus | 400 cd |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Nimivool | 280 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 4 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG1 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 184 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Sobib magnetliiteseadiseks | No |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | G |
| Võimsustegur | 0.5 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.17 |
Dimmable low-voltage LED reflector lamps MR11 with retrofit pin base. Product features: LED alternative to low voltage halogen lamps. High color consistency: ≤ 6 SDCM. Dimmable. Base: G4. Lamp made of glass. Very high color rendering (Ra: 90). Lifetime: up to 25,000 h. Product benefits: Quick, simple and safe replacement without rewiring. Design, dimensions, luminous flux comparable to an incandescent or halogen lamp. Low maintenance costs thanks to long lifetime. No UV and near-IR radiation in the light beam. Stepless dimming. Very high dimmer compatibility, see also www.ledvance.com/dim. Compatible with many common conventional and electronic control gears (see also compatibility list). Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Shops and exhibition rooms. Domestic applications. Commercial applications. Accent lighting. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.