| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM DULUX® SUPERSTAR MINI TWIST 20 W/865 E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 1300 lm |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 111 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 54 mm |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 4052899202504 |
| Pakkimistase 2 | 4052899202511 |
| Energiatõhususklass | A |
| Sisseehitatud videvikuandur | No |
| Sobib turvalambiks, DC toitega | No |
| Sobib sagedaseks lülitamiseks | No |
| Välisoludes rakendused | No |
| Valguse värvus | 865 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 10000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 20 kWh |