| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSRAM DULUX© STICK 15 W/6500K 220?240 V E27 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000819 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 15 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321360779 |