| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | #OSRAM disch.lamp sodium VIALOX NAV-E 100W E40 |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000821 |
| Lambipesa | E40 |
| Värvustemperatuur | 2050 K |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321087300 |