921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM image 2
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 1
921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM thumbnail 2
921DRP LED W16W W2.1X9.5d 12V 3W Red Blister 2pcs
Minimaalne tellimuse kogus: 5 Tootmisest väljas
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4062172160155
MPN: 4062172160155
Pakend: 1
Karp: 2
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi 921DRP-02B 1.4W12VW2.1X9.5D BLI2 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad Autotuled
W2.1x9.5d pirnid
Päritoluriik* CN
ETIM EC000696
Lambipesa W2.1x9.5d
Valgusvoog 0 lm
Kogupikkus 35.7 mm
Läbimõõt 11 mm
Tehnoloogia LED
Standardne näidik (ECE-tüüp) Ilma ECE-kategooriata
Lambi pinge 12 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4062172160155
Pakkimistase 2 4062172160155
Muud tehnilised andmed
Värvus Muul viisil
Voolutugevus 0 A
Valgusefektiivsus 0 lm/W
Valgustugevus 0 cd
Sobib raudteeliikluseks No
Hõõgniitide arv 0
Lambi võimsus hõõgniidiga 1 3 W
Lambi võimsus hõõgniidiga 2 0 W