| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OSP 0013 Changing room orientation sign |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Märgistus, dokumentatsioon ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8310 0000 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Värvus | Hõbedane |
| Isekleepuv | No |
| Tekst | Piktogramm |
| Pakkimistase 1 | 4015739337323 |
| Laius | 154 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 11 mm |
| Pikkus | 154 mm |
| Magnetiline | No |
| Läbipaistev | No |
| Peegeldav (fluorestseeriv) | No |