OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM63GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019487618
MPN: 1SCA116664R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 32 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele NH000
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 22 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V