OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 3
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 3
OSM32GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019487694
MPN: 1SCA116673R1001
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OSM160GD3M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 3
Sobib sulavkaitsmetele NH000, NH00
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 132 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019487694
Muud tehnilised andmed
Kaablisisend Muul viisil
Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq 80 kA
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 5 kA
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks, 4-ava No
Sobib lati paigaldamiseks Yes
Rikkekaitsega Yes
Mootorajam, valikuline No
Asendi juhtelement Vasak
Varustatud pistikühendustega Yes
Allalaadimised
Kirjeldus
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.