OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE image 2
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 1
OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE thumbnail 2
OSM32GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6417019505039
MPN: 1SCA118828R1001
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi OSM125GD4N2M230C MOTORIZED SWITCH FUSE
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselüliti-lahklülitid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominaalne püsivool Iu 125 A
Pooluste arv 4
Sobib sulavkaitsmetele NH000, NH00
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon Yes
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 110 kW
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 1000 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6417019505039
Muud tehnilised andmed
Kaablisisend Muul viisil
Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq 80 kA
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Poltühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 5 kA
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks, 4-ava No
Sobib lati paigaldamiseks Yes
Rikkekaitsega Yes
Mootorajam, valikuline No
Asendi juhtelement Vasak
Varustatud pistikühendustega Yes
Allalaadimised
Kirjeldus
Including a handle for manual operation, bolt kit with nut and washers for all terminals (100A…1250A), male connectors for control circuit and a handle and spare fuse storage clip.